Allcons
Allcons
Menu

O společnosti

Skupina ALLCONS a.s. je ryze česká firma zastřešující tři dceřiné společnosti, která od roku 1993 prošla dynamickým vývojem. Stavíme na dlouholeté tradici, profesionálním týmu a komplexnosti našich služeb. Od úzce profilované specializace na ocelové konstrukce jsme firemní portfolio posunuli k širokému spektru služeb od návrhu po realizaci technologických celků.  Mezi naše klíčové obory už zdaleka nepatří jen energetika, průmysl a jeho ekologizace, ale i pozemní stavitelství a občanské stavby.

Svým zákazníkům nabízíme spolehlivé a pevné zázemí v podobě soudržného týmu profesionálů a dostatečné kapacity pro projekty a dodávky rozsáhlých, technologicky náročných celků.

Allcons Industry
Vše pro váš projekt
Sloučením společností ALLCONS, s.r.o. a MALCON, s.r.o. vznikla v roce 2010 nástupnická společnost ALLCONS Industry s.r.o. Touto fúzí došlo ke spojení dvou subjektů s cílem poskytnout zákazníkům stabilnější zázemí, vyšší kapacitu i širší portfolio služeb. Obě společnosti disponovaly dlouholetou tradicí, přičemž na založení „původního ALLCONSu“ v roce 1993 její nástupce s hrdostí odkazuje.
Allcons Machinery
Vše pro vaši realizaci
Společnost ALLCONS Machinery s.r.o. byla založena roku 2010 se záměrem nabídnout zákazníkům také služby v oblasti výroby, dodávky a montáže ocelových konstrukcí. Už druhé desetiletí poskytuje realizační činnosti zejména v oblasti technologických konstrukcí pro energetický, chemický a ocelárenský průmysl, ale také v sektoru občanských staveb.
Allcons CHS
Vše pro váš rozvoj
Společnost ALLCONS C.H.S. s.r.o. vstoupila do skupiny v roce 2019, ale její historie je nepoměrně delší. Jako C.H.S. Praha s.r.o. vznikla již v roce 1991 coby projekční a inženýrská společnost. Po celou dobu své existence se zabývá předprojektovou a projektovou činností pro průmyslové, občanské a bytové stavby.

Silný partner pro Vaše projekty

Za více než 30 let jsme vyvezli naše projekty a výrobky do více než 50 zemí světa.
> 30 let úspěšně na trhu
> 30 let
úspěšně na trhu
> 50 zemí, kde najdete naši práci
> 50 zemí,
kde najdete naši práci
Certifikáty na veškerou produkci
Certifikáty
na veškerou produkci
Komplexní služby od záměru po montáž
Komplexní služby
od záměru po montáž

Certifikáty

Referenční projekty

Top